سرویس ها
_

خدمات قابل ارائه

ارزش‌های ما مسیر کلی زندگی‌مان را مشخص می‌کنند، هر انسانی در زندگی و کار خود مسیری را انتخاب کرده و در آن راه شروع به حرکت می‌کند. در واقع تمامی انتخاب‌ها، تصمیم‌ها و اقدامات ما در زمینه‌های مختلف زندگی‌ بر اساس ارزش‌ها تعیین می‌شوند. خدمات ما در این برگه ارائه شده است، در تمام مراحل ارزش آفرینی همراه شما هستیم.

w1

طراحی، ساخت

باور داریم که برای خلق یک سازه فاخر، باید از قبل تمامی تمهیدات لازم را در نظر گرفت، اصلی ترین بخش برای رسیدن به بهترین ساخت و اجرا، طراحی خوب، خلاق و با تدبیر نیکو می باشد.

بازسازی خانه

از لحظه اسباب کشی تا بازگشت مجدد به خانه رویایی شما، همراهتان هستیم. انجام تمامی خدمات مربوط به بازسازی و تغییر دکوراسیون منزل مسکونی، اداری و … قابل انجام می باشد.

مدیریت پروژه

یکی از روش های مرسوم در اجرای پروژه ها، واگذاری اجرای آن به افراد مطلع، با دانش و با تجربه می باشد که به آن مدیریت پروژه یا مدیریت پیمان می‎‌گویند، در تمام مراحل از گرفتن جواز ساخت تا چیدمان نهایی در خدمت شما هستیم.

مشاوره پیش از خرید

ارائه کارنامه از تمام زیر ساخت های ملکی که دارید یا قصد خرید آن را دارید، همچنین ارائه بازه قیمتی مناسب هر ملک بنا به شرایط منطقه ای و … در این خدمت ارائه می شود، با خیال راحت به خرید و فروش ملک بپردازید.

پیمانکاری ساختمانی

انجام تمام امور پیمانکاری سفتکاری مانند اجرا اسکلت بتنی، دیوار چینی و … تا خدمات نازک کاری، برق کشی، تاسیسات، هوشمند سازی، نقاشی، کاشی کاری و … قابل انجام می باشد.